Gez Dolaş:

çekilişe katılma ile ilgili

Seçkazan Formu Doldur Çekilişe Katıl (2.Dönem)

SeçKazan formu dolduranlar muhteşem bir tatil, Arçelik İnverter Klima ve Bay&Bayan bakım seti kazanıyor! Yapmanız gerek tek şey her hafta yenilenen anketi doldurmak!!!

Seçkazan Formu Doldur Çekilişe Katıl (2.Dönem)

Hediyeler
1 adet Alaçatı Taş Otel 2 kişi 5 gece standart oda kahvaltılı konaklamalı tatil
1 adet Arçelik 12062 Inverter Klima
1 adet Bay&Bayan Bakım Seti

Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde www.seckazan.com.tr web sitesine ücretsiz girip, sitede ki markaların indirimleri ve kampanyaları hakkında bilgi almak için ad, soyad, adres, e-posta, cep telefonu ve doğum tarihi bilgilerini doldurup, kampanya koşulları ve üyelik sözleşmesini okuyup-onaylayarak üyeliğini tamamlayanlara 1(bir) çekiliş hakkı, her hafta yenilenen anket formunu dolduran üyelere anket başına 1(bir) çekiliş hakkı ayrıca her ücretsiz bülten üyeliği için 1(bir) çekiliş hakkı verilecektir.

online başvuru: http://www.seckazan.com.tr/
başlama tarihi: 30.03.2013
son katılım tarihi: 27.05.2013
çekiliş tarihi: 29.05.2013
ilan yeri ve tarihi: Posta, 31.05.2013


Kampanyalara Fides İletişim Hizmetleri Ltd. Şti. çalışanları ve 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV ve ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Her kampanya dönemi için bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Seyahat Alaçatı'da başlayıp, Alaçatı'da bitecektir, gidiş, dönüş yol ücreti talihliye aittir. Seyahat ikramiyesini talihlinin kendisinden başkası kullanamaz, devredemez, nakde çevirmez. Otel içerisinde yapılan ekstra harcamalar talihlinin kendisine aittir.

Bu kampanya Milli Piyango İdaresi'nin 23.01.2013 tarihli ve 52739871-255.01.02-210-761 sayılı izni ile düzenlenmiştir

Başlık: Seçkazan Formu Doldur Çekilişe Katıl (2.Dönem)

Diğer haberler: seç kazan, seç kazan kampanya, seç kazan çekiliş, seç kazan çekiliş kampanyası, seç kazan formu doldur, seç kazan formu doldur çekiliş, seç kazan formu doldur çekilişi,