Gez Dolaş:

hızlıalcom ile ilgili

Hizlial.com Bonus Kartlara Özel Hediye Bonus Kampanyası

Hizlial.com bonus kartlara özel hediye bonus kampanyası ile 100 TL hizlial bonus hediye. Hizlial.com ile yapacağınız 1000 TL ve üzeri tek veya taksitli çekim alışverişleriniz de 100 TL hediye bonus kazanacaksınız.

Hizlial.com Bonus Kartlara Özel Hediye Bonus Kampanyası

8 – 15 Şubat 2013 tarihleri arasında Bonus Card ile hizlial.com'dan 1000 TL ve üzeri yapılan tek çekim ve taksitli alışverişler 100 TL Hızlıal Bonus Hediye edilecektir. Hediye bonus yağmurları sağanak şekilde devam ediyor.
Kampanya detayları şöyle;
•100 TL HIZLIAL bonus kampanyası 8 – 15 Şubat 2013 tarihleri arasında hizlial.com'dan 1000 TL ve üzeri yapılan tek çekim ve taksitli alışverişler için geçerlidir
•Kampanya müşteri bazındadır ve her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecek ve maksimum 100 TL Bonus kazanabilecektir.
•Kampanyadan kazanılan bonuslar işlem sonrasında yüklenecek ve 20 Şubat 2013 tarihine kadar sadece hizlial.com adresinde harcanabilecektir. Harcanmayan bonuslar geri alınacaktır.
•Kampanyaya Garanti Bonus, Flexi ve Money Visa'lar dahildir. FLEXI müşterilerinın kampanyaya katılması için EVET HIZLIAL yazıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir.
•Kampanyaya Miles&Smiles kredi kartları, Shop&Miles kartlar, American Express, Bonusnet banka kartları, ticari kartlar,ekspress limit işlemleri, kontör ve sanal kartlar dahil değildir.
•Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 0,50 TL, Turkcell için 0,65 TL, Vodafone için 0,40 TL'dir. Geri Dönüş SMS'leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.


Başlık: Hizlial.com Bonus Kartlara Özel Hediye Bonus Kampanyası

Diğer haberler: Bonus, Bonus 2013, Bonus Kampanyaları, Bonus Fırsatları, Bonus Hizlial.com Kampanyası,