Gez Dolaş:

kon tv nazar boncuğu son bölüm izle ile ilgili

FLO Sevgililer Günü Kampanyası

FLO sevgililer günü kampanyası sevgililere taşlı nazar boncuklu bileklik hediye ediyor. Siz de FLO'ya gelerek hediyelere ulaşabilirsiniz.

FLO Sevgililer Günü Kampanyası

Dev ayakkabı firmalarında olan FLO, sevgilinize nazar değdirmiyor.
9-15 Şubat tarihleri arasında FLO’nun birbirinden şık ve rahat yeni sezon koleksiyonundan sevgiliniz için 75 TL ve üzeri alışveriş yapmanız yetecektir.
FLO, Sevgililer Günü’nde gerçekleştireceği kampanyası ile sevgilinize çok özel bir hediye sunuyor. FLO, 9-15 Şubat tarihleri arasında 75 TL ve üzeri kadın ayakkabı ya da aksesuar alışverişi yapan herkese çekilişsiz ve kurasız Sevgililer Günü’ne özel tasarlanan sezonun trendi “Swarovski Taşlı Nazar Boncuklu Bileklik” hediye ediyor.
Makrome örgüden tasarlanan ve toplam beş rengi bulunan “Swarovski taşlı nazar boncuklu bileklik”, özellikle günlük yaşamda kıyafetlerinde şık detaylar arayanlar için ideal… Günün her saatine uygun bu çok zarif tasarım, bilekleri saracak ve alışkanlık haline gelecek.
Dünya trendlerini, rahatlıktan ve şıklıktan ödün vermeyen kadınlar için yorumlayan FLO’nun kış koleksiyonu ulaşılabilir fiyatları ile sezon modasına damgasını vuruyor. FLO’daki rengarenk babetler özellikle genç kızların beğenisine sunuluyor. Günlük kullanıma uygun FLO’nun kürklü ve casual modelleri, çalışan kadınlara rahatlığı ve şıklığı bir arada sunuyor. FLO’nun platformlu modelleri ise iddialı olmayı seven kadınlar için ideal…
Dünya modasını ve en son trendleri ulaşılabilir fiyatlar ile ladınlara sunan FLO’nun birbirinden güzel koleksiyonlarını görebilmek için FLO mağazalarına uğrayabilir, www.flo.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

Başlık: FLO Sevgililer Günü Kampanyası

Diğer haberler: FLO, FLO 2013, FLO Kampanyaları, FLO indirimleri, FLO Sevgililer Günü Kampanyası,