Gez Dolaş:

palladium antakya kampanya ile ilgili

Prime Mall Antakya Opel Corsa Çekiliş Kampanyası

Prime Mall Antakya Alışveriş Merkezi ile muhteşem bir otomobil kazanma fırsatı sizleri bekliyor!Prime Mall Antakya AVM'den Prime Card ile aynı gün içerisinde toplamda 50 TL ve katları tutarında alışveriş yapan 1 talihlimiz Opel Corsa kazanıyor!

Prime Mall Antakya Opel Corsa Çekiliş Kampanyası

26 Mart - 12 Mayıs 2013 tarihleri arasında Prime Mall Antakya AVM içerisinde bulunan mağazalardan Prime Card ile aynı gün içerisinde toplamda 50 TL ve katları tutarında alışveriş yapan ve fiş/faturaları ile birlikte danışma/kampanya noktalarına giderek kampanyaya katılan 1 kişi Opel Corsa otomobil kazanma şansı yakalıyor.

Çekiliş Tarihi: 15.05.2013
Çekiliş Sonuçları Açıklanma Tarihi ve Yeri: Kazanan talihliler 21.05.2013 tarihinde Bugün gazetesinde, Prime Mall Antakya web sitesinde, facebook ve twitter sayfalarında ilan edilecektir. Asil ve yedek talihlilere iadeli taahhütlü posta kanalı ile tebligat yapılacaktır. Asil talihlinin son başvuru tarihi 05.06.2013, yedek talihlinin son başvuru tarihi ise 21.06.2013'dür.

Önemli: İkramiye teslimide fiş/fatura ve bilgisayar çıktısı ibrazı zorunlu olabilir. Mutlaka Saklayınız. Prime Card bilgileri eksik veya kayıtlı olmayanlar kampanyaya katılamazlar. Mutlaka Güncelleyiniz.

Kampanya hakkında detaylı bilgi ve katılım koşulları için mutlaka Prime Mall Antakya AVM'yi veya www.primemallantakya.com.tr internet sitesini ziyaret ediniz.

Başlık: Prime Mall Antakya Opel Corsa Çekiliş Kampanyası

Diğer haberler: prime mall, prime mall otomobil, prime mall çekiliş, prime mall opel corsa, prime mall opel corsa çekiliş, prime mall pel corsa çekilişi, opel corsa çekilişi, opel corsa,