Gez Dolaş:

sevgili bileklikleri ile ilgili

Saat&Saat Sevgili Günü Kampanyası

Saat&Saat sevgili günü kampanyası 25 Ocak -28 Şubat 2013 tarihleri arasında Boyner, YKM, Bigmall Viaport mağazaları içerisinde sizleri bekliyor.

Saat&Saat Sevgili Günü Kampanyası

Saat&Saat sevgililer günü kampanyası tüm hızıyla devam ediyor.
Kampanya 25 Ocak -28 Şubat 2013 tarihleri arasında Boyner, YKM, Bigmall Viaport, Bursa Korupark Beymen içindeki noktalar dışında yer alan tüm mağazalarda ve kiosklarda geçerlidir. Kampanya kapsamında tüm ürünlerde %20 indirim faydası sunulmaktadır.
Kampanya mevcut indirimli ürünlerde geçerli değildir. Kampanya nakit veya kredi kartına tek çekimli satışlar için geçerlidir. Mevcut Avea müşterileri SAAT yazıp 5060 servis numarasına kısa mesaj göndererek, Türk Telekom ev telefonu müşterileri ise SAAT boşluk alan kodu ile birlikte EV TELEFON NUMARASI yazıp 6616 servis numarasına kısa mesaj göndererek kampanyaya katılabileceklerdir. Türk Telekom müşterileri kampanyaya yalnızca 1 defa katılabilecektir. Başka kampanyalarla birleştirilemez. Kampanyadan yararlanılabilmesi için her alışverişte yeni şifre alınması gerekmektedir. Kampanya süre ve kurgusundaki değişiklik hakkı SAAT&SAAT A.Ş., Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. ve Türk Telekomünikasyon A.Ş. de saklıdır. Kampanyaya katılım mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır. 5060’a gönderilen kısa mesajlar KDV ve ÖİV dâhil 41,5 kuruş olarak ücretlendirilir. 6616’ya gönderilen mesajlar bağlı olunan operatör tarifesine göre 1 standart SMS ile ücretlendirilir. Avea kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar.

Başlık: Saat&Saat Sevgili Günü Kampanyası

Diğer haberler: Saat%Saat, Saat%Saat 2013, Saat%Saat Kampanyaları, Saat%Saat Fırsatları, Saat%Saat Sevgililer Günü Kampanyaları,