Gez Dolaş:
< Gıda kategorisindeki tüm yazılar

Lezita'dan 100 TL Hediye

Halkın günden güne ilgisinin arttığı facebook'ta yarışmalara'da büyük ilgi gösteriliyor.Yarışmaya katılmak için lezita'nın facebook sayfasını beğenmeniz yeterli...Yarışmayı kazanan üyelere teknosa'dan 100 TL değerinde hediye çeki veriliyor.

Lezita'dan 100 TL Hediye

8 Ocak’a kadar süren yarışmaya katılmak için Lezita’nın http://www.facebook.com/lezita adresli resmi Facebook hesabını beğenmeniz yeterli.

Lezita, yenilikçi, sağlıklı ve yaşamı kolaylaştıran ürünleri ile hayata lezzet katmaya devam ederken, yeni yıla özel, eğlenceli ve kazandıran yeni Facebook yarışması ile her hafta Teknosa’dan 100 TL değerinde hediye çeki dağıtıyor. Kazanın her hafta çekilişle belirleneceği yarışma, 8 Ocak 2013 tarihine kadar devam ediyor. “Partideki Lezita” adlı yarışmaya katılmak isteyenlerin yapması gereken ilk şey, http://www.facebook.com/lezita adresine girip, Lezita’nın resmi Facebook sayfasını beğenmek. Ardından da, yılbaşı partilerini basan, davetsiz ama sevimli Lezita Tavukları’nı yakalamak.

Yılbaşı partisinde aniden belirip, yok olan Lezita Tavukları’nı bulan kazanıyor
Partideki Lezita Oyunu’nda yarışmacılardan, yılbaşı partisinde aniden belirip, yok olan Lezita Tavukları’nı bulmaları isteniyor. 18 yaşından büyüklerin katılabileceği yarışmada, katılımcılar, yakaladığı her tavuk için 1 puan kazanıyor. Bir katılımcının, oyun başına en fazla yakalayacağı tavuk sayısı ve puan sayısı 20 oluyor. Her 5 puan kullanıcıya 1 çekiliş hakkı kazandırıyor.

Başlık: Lezita'dan 100 TL Hediye

Diğer haberler: lezita hediyeleri, lezitadan 100 tl kazanma fırsatı, lezitadan teknosa indirimleri, lezita ile facebookta kazan,

Yorum Ekle

Yorumlar (0)

Henüz bu yazıya yorum yazılmadı.

Yorum Ekle

ASP Güvenlik Resmi