Gez Dolaş:
< Beyaz Eşya kategorisindeki tüm yazılar

Profilo'dan Daha Az Enerjili Bütçeye Uygun Kampanya

Profilo yeni teknolojisiyle tasarruf dostu bir ilerleme sergilemektedir. Enerjisini olağan şekilde düşürerek ürünleri daha uzun süreli ve ekonomik kullanmamıza yardımcı olmuştur.

Profilo'dan Daha Az Enerjili Bütçeye Uygun Kampanya

Profilo'dan Daha Az Enerji Harcayan Bütçeden Tasarruf Ettiren Kampanya

Profilo'dan Daha Az Enerjili Bütçeye Uygun Kampanya


Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, en yüksek enerji tasarrufu sağlayan ürünleri için cazip bir kampanya düzenliyor! Tüm ürün gamı A ve daha iyi enerji sınıfından oluşan Profilo, A+’tan A+++-%20’ye varan enerji tasaruflu ürünlerine özel bir kampanya hazırladı!

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, üst düzeyde enerji tasarrufu sunan özel ürünleri için uyguladığı kampanyaya devam ediyor. Özel seçilmiş ürünleri için düzenlediği kampanyada Profilo, A+’tan başlayarak A+++-%10 sınıfına varan ürünlerini cazip fiyatlarla sunuyor. Profilo’nun enerji tasarruflu ürünleri için uyguladığı kampanya Ocak ayı boyunca da devam edecek.

Bu Profilolara sahip olmak şimdi çok daha avantajlı
Profilo’nun yüksek enerji tasarrufu sağlayan ürünleri için düzenlediği kampanya, geniş iç hacmi ile dikkat çeken (toplam brüt hacim 514 lt, soğutucu net hacim 400 lt), A++ enerji sınıfındaki BD3058W3VV LowFrost buzdolabına 1.375,00 TL’den sahip olmak mümkün. 8 kg kapasiteli A+++-%10 enerji sınıfındaki CM1001ETR çamaşır makinesi 1.089 TL’den sunuluyor. Kampanyada 5 programlı, A+ enerji sınıfındaki hem ekpres yıkama fonksiyonlu hem de 5 programlı BM5220EG bulaşık makinesi 935 TL, 2013 Avrupa Normlarına uygun, multifonksiyonel, 8 pişirme programına sahip, A-%20 enerji tasarruflu FRS4110WML fırın 829 TL’den sunuluyor.

Başlık: Profilo'dan Daha Az Enerjili Bütçeye Uygun Kampanya

Diğer haberler: Profilo, Profilo kampanya, Profile Tasarruf, Profilo Kampanya,

Yorum Ekle

Yorumlar (0)

Henüz bu yazıya yorum yazılmadı.

Yorum Ekle

ASP Güvenlik Resmi