Gez Dolaş:
< Mobilya kategorisindeki tüm yazılar

Çilek Arabalı Yataklar Kampanyası

Çilek arabalı yatak kampanyası çocuğunuzun isteklerine yetişmenize yardımcı olacak türden bir kampanyadır. Kampanya kapsamında arabalı yataklar Çilek'te 599 TL.

Çilek Arabalı Yataklar Kampanyası

Çilek Türkiye de alıcıların tercih ettiği mobilya firmaları arasındadır. Çilek şimdi de çocuğunuzu sevindirecek bir kampanyaya imza attı. Çocuğunuzun tutkusu arabalı yataklar 599 TL'den başlayan fiyatlarla Çilek'te. Tüm Çilek yatakları ve ürünleri 28 şubata kadar sizleri bekliyor.

Çocuklarınızın hayallerini süsleyen mavi, kırmızı, siyah ve beyaz olmak üzere 4 farklı renk seçeneği bulunan Speedy Araba Karyolalar 599 TL, Speedy Ranzalar 1.199 TL, Racer Araba Yataklar 949 TL, siyah, beyaz, kırmızı, pembe ve sarı renk seçenekleri ile Biturbo Araba Karyolalar ise 1.499 TL., üstelik hemen teslim avantajı ile sunuluyor.

Bu serilere ait arabalı karyolalarda geçerli olacak hemen teslim kampanyası Şubat ayı sonuna kadar devam edecek. Hemen teslim kampanyasının* yanı sıra yine Şubat ayı sonuna kadar tüm Çilek Odaları'ndan yaptığınız mobilya ve aksesuar alışverişlerinde %30'a varan indirim avantajından yararlanabilirsiniz.

Başlık: Çilek Arabalı Yataklar Kampanyası

Diğer haberler: Çilek, Çilek 2013, Çilek Kampanyaları, Çilek Fırsatları, Çilek Arabalı Yatak Kampanyası,

Yorum Ekle

Yorumlar (1)

  1. murat güzey 22 Şubat 2013 Cuma günü yazıldı
    aga ben kırşehirden yazıyorum kimle iletişime girecem tlf no warmı

Yorum Ekle

ASP Güvenlik Resmi