Gez Dolaş:
< Akaryakıt kategorisindeki tüm yazılar

Jolly Tur Avea Kullanıcılarına Özel Kampanya

Jolly Tur Avea kullanıcılarına özel kampanya ile Avea kullanıcıları konaklamada da lider. Yapacağınız yurtiçi otel konaklamalarında Avea özel indirimini yakalayacaksınız.

Jolly Tur Avea Kullanıcılarına Özel Kampanya

Avea ayrıcalıkları hiç durmadan devam ediyor. Şimdi de konaklama da indirimler sunan Avea kullanıcılarına Jolly Tur ile yapacakları tatil veya gezilerde %40'a varan indirim uygulanacaktır.
Bodrum, Fethiye, Afyon, Kütahya, Pamukkale, Ilgaz, Erciyes, Balıkesir, Bursa, Yalova, Silivri ve Akçakoca’daki Tesislerde %40’a Varan İndirim+ Taksit Fırsatları. Kampanyada uygulanan indirim oranı Ulaşım,Transfer ve Ekstra Harcamaları kapsamaz. Kampanya dahilindeki otellerde oda kontenjanları sınırlı sayıdadır.

Kampanya 01-28 Subat 2013 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyadan yararlanılabilmesi için her satın alımda yeni şifre alınması gerekmektedir. Kampanyanın geçerli olduğu tesisler www.jollytur.com web sayfasında ve tüm satış ofislerinde afişe edilmektedir. Kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. %20'ye varan indirim uygulanan turlar; Butik Ayder Turu, Beypazarı Göynuk Turu, Safranbolu Beypazarı Turu, Butik Mardin Turu. Yurtdışı Turlarında belirli paketlerde 50 Euro'ya varan indirimler sunulmaktadır. Kampanyanın özel dönemlerdeki indirim oranlarında farklılık olabilir. Kampanyada uygulanan indirim oranı Müze&Ören Yeri Giriş Ücretlerini ve Ekstra Harcamaları Kapsamaz. Avealılar tatillerini yıl boyunca 444 0 644 numaradan bedava arayabileceklerdir. Kampanyaya katılım mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır. 5060’a gönderilen kısa mesajlar KDV ve OIV dahil 41,5 kuruş olarak ücretlendirilir. Avea kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar.

Başlık: Jolly Tur Avea Kullanıcılarına Özel Kampanya

Diğer haberler: Jolly Tur, Jolly Tur 2013, Jolly Tur kampanyaları, Jolly Tur Fırsatları, Jolly Tur Avea Kullanıcılarına Özel Kampanyası,

Yorum Ekle

Yorumlar (0)

Henüz bu yazıya yorum yazılmadı.

Yorum Ekle

ASP Güvenlik Resmi