Gez Dolaş:
< E-Ticaret kategorisindeki tüm yazılar

BKM Express Üzerinden Alışverişlerinize 15 TL World Puan Hediye

BKM Express üzerinden alışverişlerinize 15 TL world puan hediye. BKM Express ile internette yapacağınız tek seferlik 75 TL alışverişlerinie 15 TL world puan kazanıyorsunuz.

BKM Express Üzerinden  Alışverişlerinize 15 TL World Puan Hediye

BKM Express ile yapacağınız internet alışverişleri çok avantajlı. Siz de tek seferde 75 TL alışveriş yapın 15 TL değerinde world puanları kapın.
Kampanya detayları şöyle;
•Kampanya kapsamında Yapı Kredi kredi kartları, banka kartları ve sanal kartlar ile 4 – 28 Şubat 2013 tarihleri arasında BKM Express üzerinden tek seferde yapılacak 75 TL ve üzeri alışverişlerde 15 TL Worldpuan hediye edilecektir.

•Kampanya müşteri bazında olup her müşteri sadece 1 kez faydalanabilecektir.

•Kampanya BKM Express üye işyerlerinde geçerli olup, BKM Express üye işyeri listesine bkmexpress.com.tr adresi üzerinden ulaşılabilir.

•Kampanyadan kazanılan Worldpuan'lar kredi kartlarına 6 Mart 2013 tarihine kadar yüklenecek olup son kullanım tarihi 17 Mart 2013 olacaktır.

•Kullanılmayan Worldpuan'lar 18 Mart 2013 tarihinde geri alınacaktır. Puan ile yapılan işlemlerden puan kazanımı olmayacaktır.

Başlık: BKM Express Üzerinden Alışverişlerinize 15 TL World Puan Hediye

Diğer haberler: BKM Express, BKM Express 2013, BKM Express Kampanyaları, BKM Express Fırsatları, BKM Express World Puan Hediye Kampanyası,

Yorum Ekle

Yorumlar (0)

Henüz bu yazıya yorum yazılmadı.

Yorum Ekle

ASP Güvenlik Resmi