Gez Dolaş:
< Banka kategorisindeki tüm yazılar

Denizbank AçıkDeniz İnternet Bankacılığı Çekiliş Kampanyası

Denizbank ile Samsung Smart TV veya iPhone 5 kazanma fırsatı yakalamak için Denizbank AçıkDeniz İnternet Bankacılığına giriş yapın! Bu muhteşem çekilişe hemen katılın!

Denizbank AçıkDeniz İnternet Bankacılığı Çekiliş Kampanyası

15 Nisan - 26 Mayıs 2013 tarihleri arasında her hafta Denizbank’ın www.denizbank.com adresinden, Denizbank iPad uygulaması ve Denizbank iPhone uygulamasından AçıkDeniz internet şubesine kullanıcı adı ve şifresiyle giriş yapan 10 kişi Samsung Smart TV ve 5 kişi iPhone 5 kazanma şansı yakalıyor.


Çekiliş Tarihi: 06.06.2013 Saat:10.30
Çekiliş Sonuçları Açıklanma Tarihi ve Yeri: Kazanan talihliler 11.06.2013 tarihli Güneş Gazetesi’nde ilan edilecektir.

Kampanyaya 18 yaşından küçükler ve DenizBank personeli katılamazlar.

Ziyaretçilerimize Önemli Uyarı:
Bankalar kişisel bilgilerinizi sizden e-posta yoluyla talep etmez. Kişisel bilgilerinizi soran e-postalara cevap vermeyin; kişisel bilgilerinizi e-posta ile göndermeyin ve bu tür durumlarda bankanıza derhal konu hakkında bilgi verin. İnternet bankacılığını kullanmanız gerektiği durumlarda Erişmek istediğiniz web sayfasının adresini, internet tarayıcısının adres satırına kendiniz yazın.

Kampanya hakkında detaylı bilgi ve katılım koşulları için mutlaka Denizbank'ın www.denizbank.com internet sitesini ziyaret ediniz.

Başlık: Denizbank AçıkDeniz İnternet Bankacılığı Çekiliş Kampanyası

Diğer haberler: denizbank, denizbank çekiliş, denizbank internet bankacılığı, denizbank iphone 5, denizbank samsung smart tv, denizbank çekilişi, denizbank iphone 5 çekilişi, denizbank kampanya,

Yorum Ekle

Yorumlar (0)

Henüz bu yazıya yorum yazılmadı.

Yorum Ekle

ASP Güvenlik Resmi