Gez Dolaş:
< Otomotiv kategorisindeki tüm yazılar

Peugeot 208 Kazanma Şansı!

Peugeot Yetkili Servisleri'ne gelenleri 250 TL ve üzeri harcamalarda Peugeot 208 kazanma şansı sizleri bekliyor! Orjinal fiks menü paketlerinde %15 indirim, 4 adet Michelin lastik alımında, anında PC Tablet hediyesi de sizler için!

Peugeot 208 Kazanma Şansı!

Bu kampanya Peugeot Otomotiv Paz. A.Ş. adına Doğrudan Etkinlik Yönetim ve Paz. Ltd. Şti. tarafından MPİ'nin 02.05.2013 tarihli ve 404536693-255.01.02/1854.4527 sayılı izni ile 11.05.2013 (00:00) – 15.06.2013 (23:59) tarihleri arasında düzenlenmiştir.
Peugeot Otomotiv Pazarlama A.Ş. Servis Bakım Kampanyası kapsamında; kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde Peugeot Yetkili Servisleri'nde (bakım, tamir, onarım, servis, lastik işçiliği ve parçaları, aksesuar alımı) 250 TL ve katları tutarında (her 250 TL için bir çekiliş hakkı) servis hizmeti alan müşterilere servis elemanları tarafından verilecek olan üzeri kapalı şifreli kart içindeki şifreyi ad soyad-açık adres bilgileri ile birlikte aralarında birer boşluk bırakarak 3161 numaralı kampanya hattına kısa mesaj olarak gönderen tüm GSM operatörü kullanıcısı Peugeot araç sahibi bireysel müşterileri çekilişe katılmaya hak kazanacaklardır.
Aynı şifre numarası ile kampanyaya 1 kez katılabilinecektir, mükerrer katılımlarda ilk gönderilen şifre ve katılım kabul edilecektir.
Şifre, ad soyad, adres bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekilişe katılma hakkı verilmeyecektir.
Kampanyaya katılımda belirtilen bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır.
Çekilişte; 2 kişi PEUGEOT 208 Active 1.4 HDİ 68HP AJ 2013 Model Otomobil kazanacaktır.Kampanyaya kısa mesaj yoluyla tüm Avea, Turkcell ve Vodafone hatları katılabilir.
Katılım 1 SMS (kısa mesaj) bedeli olarak (KDV ve ÖİV dâhil Avea için 0,5 TL, KDV ve ÖİV dâhil Turkcell için 0,65 TL, KDV ve ÖİV dâhil Vodafone için 0,4 TL) olarak ücretlendirilir.
Teyit için geri dönüş veya benzeri amaçlarla düzenleyiciden kaynaklanan sorunlar nedeniyle katılımcıdan ayrıca ücret talep edilmeyecektir.
Avea, Turkcell ve Vodafone'un kısa mesaj birim fiyatlarında meydana gelecek değişiklikleri yansıtma hakkını saklı tutar.Çekiliş 24.06.2013 tarihinde saat 14:00'da Doğrudan Etkinlik Yönetim ve Paz. Ltd. Şti. Toplantı Salonu - Koşuyolu Mah. Cenap Şahabettin Sok. No:22 34718 – Koşuyolu – Kadıköy / İstanbul adresinde ve noter huzurunda isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.Çekiliş sonucunda bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
İkramiye tesliminde fatura ve şifreli kart ibrazı zorunludur. Fatura ve şifreli kart ile başvurmayan talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar.
Peugeot Otom. Paz. A.Ş., Peugeot Otom. Paz. A.Ş. Yetkili Satış, Servis, Doğrudan Etkinlik Yönetim ve Paz. Ltd. Şti., OMD Medya Hizm. A.Ş., Havas Worldwide İst. İlet. Hizm. A.Ş., PH Reklam ve Dan. San. Tic. A.Ş. ve Reklam Paz. Telekom ve İlet. Hizm. Tic. Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçüklerin düzenlenen piyango ve çekilişlere katılamaz, katılmış olsalar dahi kazanmaları halinde ikramiyeleri verilmez.
KDV ve ÖTV hariç diğer yasal yükümlülükler talihlilere aittir.
Çekilişte 2 asil talihli ve 2 yedek talihli belirlenecektir.
Kazanan talihliler 01.07.2013 tarihli Posta Gazetesi Türkiye baskısında ve www.peugeot.com.tr web sitesinde ilan edilecektir.
Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır.
Postada meydana gelen gecikmelerden Doğrudan Etkinlik Yönetim ve Paz. Ltd. Şti. ile Peugeot Otom. Paz. A.Ş. sorumlu tutulamaz.
Asil talihlilerin 16.07.2013, yedek talihlilerin ise 31.07.2013 tarihine kadar Doğrudan Etkinlik Yönetim ve Paz. Ltd. Şti. adresine başvurmaları gerekmektedir. Bu tarihlere kadar başvurmayan talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar.
Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.
Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiye 216- 326 19 87 no'lu Danışma Hattı'ndan ulaşılabilir.
Kampanya 11 Mayıs - 15 Haziran 2013 tarihleri arasında kampanyaya katılan Peugeot Yetkili Servisleri'nde geçerlidir. Tablet PC hediyesi 4 adet Michelin lastik alımlarında geçerlidir.
Taksit ve indirim imkanları kampanyaya katılan Peugeot Yetkili Servisleri'nde 11 Mayıs - 15 Haziran 2013 tarihleri arasında kampanyaya dahil olan Peugeot orijinal yedek parçalarında geçerlidir.
Şirket kredi kartı ve Maksimum Fırsat Kart kullanılarak gerçekleştirilen işlemlerde taksit erteleme geçerli olmayacaktır.
Ziraat Bankası Maximum özellikli kredi kartları kampanyaya dahildir. Mayıs ayında hesap kesim tarihinden önce gerçekleştirilen alışverişler Temmuz 2013, hesap kesim tarihinden sonra gerçekleştirilen alışverişler Ağustos 2013 ekstrelerinde yer alacaktır.
Haziran ayı boyunca hesap kesim tarihinden önce gerçekleştirilen alışverişler Ağustos 2013, hesap kesim tarihinden sonra gerçekleştirilen alışverişler ise Eylül 2013 dönemi ekstrelerinde yer alacaktır.

Başlık: Peugeot 208 Kazanma Şansı!

Diğer haberler: Peugeot, Peugeot Servis Kampanyası, Peugeot Çekiliş Kampanyası, Peugeot Çekiliş, Peugeot Otomobil Çekilişi, Michelin, ,

Yorum Ekle

Yorumlar (0)

Henüz bu yazıya yorum yazılmadı.

Yorum Ekle

ASP Güvenlik Resmi